dokonanie fałszerstwa podczas procesu w sądzie pracy

Dyskusja.

Moderator: coolaj

dokonanie fałszerstwa podczas procesu w sądzie pracy

Postprzez talibekw » Pon Mar 17, 2008 9:32 am

Witam serdecznie
Jestem powodem w sprawie bezprawnego zwolnienia mnie z pracy i zasądzenia wypłaty wynagrodzenia za godziny nadliczbowe.Dnia 03.01.08r poszedłem na zwolnienie lekarskie a pięć dni później pracodawca wysłał mi zwolnienie dyscyplinarne,powołując się na art.52&1 pkt.1 KP.Podczas trwania procesu pełnomocnik pozwanego doręczył pismo w którym jako dowód przedstawił 2 indywidualne karty czasu pracy za miesiące dotyczące sporu,na kartach tych widnieją sfałszowane moje podpisy.Nigdy nie podpisywałem kart za te miesiące właśnie z powodu ilości przepracowanych godzin.W podpisach tych widać wyraźną różnicę.Zwracam sie z zapytaniem jak najlepiej wykorzystać ten fakt ,i jakie pisma zastosować do sadu w którym toczy się sprawa żeby mógł potwierdzić to fałszerstwo (jak ma wyglądać takie pismo)
bardzo proszę o szybkom odpowiedź i z góry za nią dziękuje
talibekw

Postprzez talibekw » Śro Mar 19, 2008 9:18 pm

Fajnie że na tym forum można uzyskać tak wyczerpującą odpowiedź.Zastanawiam się czy jest sens zajmowania serwera,może ktoś mógłby go jakoś sensownie wykorzystać.
Już nie potrzebuje odpowiedzi ,musiałbym na nią czekać do zakończenia procesu (nie wiadomo którego,z rzędu)
talibekw

Wróć do PRAWO PRACY

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość