Skarga na telewizję

Dyskusja.

Moderator: coolaj

Skarga na telewizję

Postprzez bloodman » Wto Lut 16, 2010 7:34 pm

Witam serdecznie, w pewnym oddziale TVP (regionalnym) został opublikowany materiał o moim pomyśle, dot. krytyki pewnych działań Mniejszości Niemieckiej. Zgodziłem się na wywiad telefoniczny z Panią (za przeproszeniem) redaktor. Puściła z tego 2 zdania wyrwane z kontekstu i to nie pełne...

Oto zarzuty, jakie stawiam TVP:
1) o zdanie pytali mieszkancow wsi z wojewodztwa, o którym nie mówi moja petycja (pytali ludzi ze Śląskiego, a moja petycja dotyczy woj. Opolskiego)
2) materiał jest stronniczy - należało dodać też opinie "za" , a nie tylko przeciw mojemu pomysłowi (już poparło go prawie 200 osócool.gif
3) w materiale padły słowa, iż "domagam się natychmiastowego wycofania tablic" a w petycji jest napisane: "apelujemy o zaprzestanie praktyk stawiania dwujęzycznych tablic"
4) cytuję „ankieta niczemu nie służy” - – to nie jest ankieta. Pani redaktor, odpowiedzialna za materiał nie odróżnia chyba ankiety od petycji. Skandaliczne zaniedbanie.

Co mogę w tej sytuacji zrobić ? Domagać się sprostowania ? Sprawę założyć ? Gdzie mogę to zgłosić ?

Nie ukrywam, iż zależy mi na dość szybkiej odpowiedzi.

Pozdrawiam serdecznie
bloodman

Wróć do PRAWO CYWILNE

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość