Orange - problem z rachunkiem

Dyskusja.

Moderator: coolaj

Orange - problem z rachunkiem

Postprzez aniulka31 » Sob Gru 29, 2012 8:17 pm

Witam, potrzebuje jakiejś porady co mam zrobić...jestem klientka sieci orange od paru lat ale taki numer wycieli mi pierwszy raz. Otrzymałam właśnie rachunek za telefon w kwocie 935 zł z czego 855 zl to koszty za połaczenia internetowe reszta to abonament. Zdziwiłam sie niesamowicie bo nigdy tyle nie przyszło mi do zapłacenia, posiadam w pakiecie 500MB darmowego internetu, sporadycznie z niego korzystałam i co miesiąc dużo tego mb jeszcze zostawało aż tu nagle okazuje się ze wykorzystałam 6 Gigabajtów w przeciągu 3 tygodni w dodatku na rachunku szczegółowym są połaczenia w kwotach po 200 zł za jednorazowe polaczenia akurat o takiej godzinie kiedy bylam w metrze wracajac z pracy gdzie Orange nie ma zasięgu, Jestem w pełni swiadoma i pewna ze nikt nie korzystal z mojego telefonu ani ja nie pobieralam zadnych plikow, po prostu wedlug rachunku nic sie nie zgadza. Kolejne polaczenia to akurat wtedy gdy bylam w pracy gdzie ja nawet nie odbieram telefonow bo nie mogę a co dopiero siedziec na internecie w pracy na telefonie.
Nie wiem co mam zrobic, jak zadzwonilam do konsultantki to poinformowala mnie ze siec wifi zamienila sie w transfer i to dlatego ale wiem ze to nieprawda.
Czy mial ktos podobna sytuacje bo slyszę ze Orange czesto stosuje takie numery i czy mam szanse jakos udowodnic ze jest to oszukana faktura?
Pozdrawiam całe Forum i bardzo proszę o pomoc bo nie stac mnie na zaplacenie takiego rachunku, a telefon jest na moją mamę i jak nic z tym nie zrobie to komornik zabierze mojej mamie emeryturę.
aniulka31

Wróć do PRAWO CYWILNE

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość