LOKAL SOCJALNY-nizszy standard ale jaki???

Dyskusja.

LOKAL SOCJALNY-nizszy standard ale jaki???

Postprzez aska » Wto Lut 10, 2009 9:01 am

Dostalam eksmisje z lokalu komunalnego do lokalu socjalnego.Zaznaczam ze mieszkanie jest oplacane.Nie moge w nim pozostac tylko dlatego ze zmarla babcia a mi jako wnuczki nie przysluguje wstapienie w najm lokalu.Jestem samotnie wychowujaca matka i dostalam lokal z toaleta na pietrze!!Rozumiem,ze musze dostac lokal o nizszym standardzie ale czy w XXI wieku toaleta na pietrze to nie jest jakis absurd??Czy musze przyjac taki lokal??POMOZCIE!!Czy mam prawo walczyc o godne warunki typu toaleta w mieszkaniu??Rozumiem mniejszy metraz mieszkania,ale brak toalety??
aska

Postprzez Lisa29 » Śro Kwi 22, 2009 8:42 am

Witam,
mam podobną sytuację, po rozmowie z moim prawnikiem mogę Pani powiedzieć, że nie musi Pani zgodzić sie na przyjęcie lokalu o standardzie nizszym od zajmowanego, może Pani odmówić trzykrotnie przyjęcia mieszkania (w praktyce można aż do skutku).
Proszę dodatkowo sprawdzić, czy nie spełnia Pani warunków uchwały nr XLIII/1010/2004 Rady Miasta warszawy z dnia 2 grudnia 2004 roku w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Miasta Stołecznego W-wy paragraf 40 lub ustawy o ochronie lokatorów (numeru nie pamiętam)
Powodzenia!
Lisa29

Wróć do LOKALE, MIESZKANIA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość