Wynajem pokoju

Dyskusja.

Wynajem pokoju

Postprzez monaliska1990 » Sob Sie 22, 2009 9:33 am

Od października zaczynam studia i chciałam wynająć pokój. W końcu znalazłam idealny pokój a właścicielka spisała ze mną umowę treści: Ja niżej podpisana ... zamieszkała... oświadczam, że wynajmuję od 1 września 2009r. pokój z dostępem do kuchni i łazienki pani ... zmieszkałej... legitymującej się dowodem osobistym nr. ser... wydanym przez.... Płatność w kwocie 500 zł do 1-szego każdego miesiąca. Zaliczkę przyjęłam 200 zł.(podpisane przeze mnie i przez nią). Wcześniej ta pani wynajmowała ten pokój innej dziewczynie, ale ona miała się wyprowadzić w sierpniu. Minęły dwa tygodnie od spisania umowy a ta dziewczyna do mnie zadzwoniła i oświadczyła, że jednak się nie wyprowadza i żebym przyjechała odebrać sobie te 200 zł. Ten pokoj jak i lokalizacja bardzo mi odpowiadają. Chciałam spytać czy ta umowa do niczego nie zobowiązuje właścicielki? Dodam jeszcze, że umowa została spisana tylko między nami i nie jest w żaden sposób prawnie potwierdzona.
monaliska1990

Wróć do LOKALE, MIESZKANIA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość