EKSMISJA-PROSZE O PORADE

Dyskusja.

EKSMISJA-PROSZE O PORADE

Postprzez ewaewa » Pon Sty 04, 2010 6:22 pm

WITAM!
PISZE PO RAZ KOLEJNY,WIEC TROCHE PRZYPOMNE W CZYM RZECZ...MOJ CHLOPAK BYL Z KOBIETA,JEJ DWOJGIEM DZIECI Z POPRZEDNIEGO MALZENSTWA I ICH WSPOLNYM DZIECKIEM.NIE BYLI MALZENSTWEM.KUPIL MIESZKANIE I ZA JEJ NAMOWA ZAMELDOWAL WSZYSTKICH-SAM WYJECHAL DO ANGLII BY MIEC JE ZA CO SPLACAC.NIESTETY PO TYM JAK ICH ZAMELDOWAL,A NIE ZROBIL Z NIEJ WSPOLWLASCICIELKI MIESZKANIA,CO JA ROZWSCIECZYLO,ZACZELO WSZYSTKO SIE PSUC.ICH ZWIAZEK SIE ROZPADL.ON NADAL JEST ZA GRANICA ALE MA ZAMIAR WROCIC BY ULOZYC SOBIE ZYCIE NA NOWO.PLACI ALIMENTY,WYSYLA PACZKI DZIECKU,W MIARE MOZLIWOSCI WIDUJE SIE Z SYNEM.PLACI TEZ OGROMNA RATE ZA OWE MIESZKANIE.JEGO BYLA MIESZKA TAM I PLACI TYLKO 160 ZL CZYNSZU(O ILE PLACI,BO ZA KABLOWKE I INTERNET.KTORY WZIELA NA SWOJE NAZWISKO MA 600 ZL DLUGU)WIEC ZYJE SOBIE WYGODNIE W JEGO MIESZKANIU I ZA NIC NIE CHCE SIE WYPROWADZIC.PODROBILA UMOWE NAJMU,NASLALA KOGOS NA MOJEGO CHLOPAKA,KTORY WYSLAL MU NIEMILY SMS,ROZPOWIADA O NIM SAME ZLE RZECZY,A JAK OSTATNIO BYLISMY W JEGO DOMU PO JEGO SYNA ZABRONILA MU WEJSC DALEJ DO MIESZKANIA MOWIAC,ZE NIE MA PRAWA WCHODZIC!Z JEGO MIESZKANIA GINA JEGO RZECZY,NP.TELEWIZOR.PRAKTYCZNIE CZUJE SIE JAKBY TO BYLO JEJ MIESZKANIE!PROSBY,KTORE TRWAJA JUZ 2 LATA,BY SIE WYPROWADZILA NIE SKUTKUJA.ZA 3 MIESIACE MOJ CHLOPAK WRACA I CHCE ZLOZYC WNIOSEK O EKSMISJE.A TERAZ MOJE PYTANIE-CO MOZEMY ZROBIC BY POZBYC SIE JEJ RAZ NA ZAWSZE?CZY MOZNA NA TAKIEJ SPRAWIE ZALATWIC OD RAZU PRAWO O KONTAKTY Z DZIECKIEM(TAK BY BYL USTALONY TERMIN,BO NA PEWNO POZNIEJ BY TEN KONTAKT UTRUDNIALA)?TERAZ TROCHE O JEJ SYTUACJI MATERIALNEJ-JEST TO OSOBA NIEPRACUJACA,UTRZYMUJE SIE Z ZASILKOW NA DZIECI,ALIMENTOW I ZASILKU PIELEGNACYJNEGO,GDYZ ICH WSPOLNY SYN MA ORZECZONA NIEPELNOSPRAWNOSC(NIE JEST NIEPELNOSPRAWNY,PO PROSTU URODZIL SIE W 5 MIESIACU)
BEDE WDZIECZNA ZA JAKAKOLWIEK POMOC
POZDRAWIAM:)
ewaewa

Miejscowość: ZACHODNIOPOMORSKIE

Wróć do LOKALE, MIESZKANIA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość