Problem z TBS

Dyskusja.

Problem z TBS

Postprzez Teresa Buczma » Pon Sty 28, 2008 2:03 pm

Od 10 lat wynajmuję mieszkanie od TBS-u. Jest to poddasze. Nad moim mieszkaniem znajduje się część strychowa i kominy. Aby dostać się do tej części strychowej trzeba przejść przez moje mieszkanie. Taki stan rzeczy trwa od niepamiętnych czasów i było dobrze. Nigdy nie odmawialiśmy nikomu wejścia na ten strych. Nadmieniam że z mężem pracujemy zawodowo i do godziny 15-tej nie ma nas w domu. Problem powstał wówczas kiedy sprzedano dwa mieszkania w tej kamienicy. Owi lokatorzy domagają się wejścia na ten strych bez względu na porę dnia czy nocy. TBS aby rozwiązać problem postawił mi dwa warunki albo na własny koszt zrobię wejście na ten strych (bo oni nie mają pieniędzy), albo też zabiorą mi część mieszkania i wszyscy lokatorzy będą mogli wchodzić na ten strych, ponieważ ja za tę część nie będę płacić. Muszę nadmienić że z tego korytarza w chwili obecnej mam oddzielne drzwi do pokoi, łazienki ,kuchni i strych. Jest to tak zwany przedpokój. Jeżeli ten przedpokój mi zabiorą to wszyscy lokatorzy mogą do mnie wejście kiedy chcą. Po wyjściu z łazienki mogę spotkać któregoś z sąsiadów. Muszę do wszystkich drzwi założyć zamki. Zero intymności. Co mogę w tym przypadku zrobić. Proszę o pomoc.!!!
Teresa Buczma

Postprzez bernstein1 » Śro Mar 26, 2008 1:43 pm

dlaczego piszesz bzdury,to są z palca wyssane historie!!!!
bernstein1

Problem z TBS

Postprzez Teresa Buczma » Śro Mar 26, 2008 7:15 pm

Nie nie piszę bzdur wyssanych z palca , takie są fakty. Jeżeli uważasz że są to historie wyssane z palca to dla czego nie używasz własnego imienia i nazwiska. Ja się nie wstydzę napisałam jakie są fakty, używając własnego nazwiska i imienia. Czytając Twoja odpowiedź sądzę że jesteś bardzo zorientowany(a). I bardzo proszę napisz dla czego uważasz że są to bzdury
Pozdrawiam
Teresa Buczma

Postprzez bernstein1 » Czw Mar 27, 2008 3:49 pm

Słowo dlaczego pisze się zawsze razem!!!!
bernstein1

P

Postprzez Teresa Buczma » Pią Mar 28, 2008 5:47 pm

W tym przypadku masz rację. Poza tym jak zwykle nie :lol:
Teresa Buczma

Wróć do LOKALE, MIESZKANIA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość