Meldunki

Dyskusja.

Meldunki

Postprzez aga » Pią Sty 28, 2011 7:49 pm

Mieszkam w Tbs i jestem głównym najemcą, dowiedziałam się, że były partner wymeldował mnie i moją córkę z tegoż mieszkania. Wcześniej pani z urzędu meldunkwego powiadomiła mnie, że jest taka sytuacja i nakazała mi abym wyjaśniła dlaczego nie przebywam w tym mieszkaniu. Toteż wyjaśniłam jej, że ze względu na bezpieczeństwo moje i mojej córki pomieszkuję u rodziny oraz złożona jest sprawa w Sądzie o eksmisję tego pana jak i pozew o przywrócenie posiadania i inne sprawy w prokuraturze przeciwko tej osobie. Po kilku miesiącach dowiaduję sie , że pani z urzędu już mnie wymeldowała mimo, że od 2 lat od złożenia spraw nie odbyło się żadne posiedzenie Sądu( brak obsady Sedziów - tak się tłumaczy organ sprawiedliwości) a w tym czasie były partner robi wszystko aby pozbawić mnie mojego mieszkania wraz z zawartością. Czy pani z urzędu przekroczyła swoje uprawnienia? Ja notorycznie przyjeszdzam do tego lokalu aby odebrać klucze w asyscie Policji ale bezskutecznie. Ten pan wymienił zamki w drzwiach i pozbawił mnie wejścia do mieszkania. Poradzcie mi co mam robić.Jest to dla mnie koszmar bo nie przypuszczałam, że wszystko może się tak potoczyć i obrocic przeciwko mnie tylko dlatego, że kiedyś komuś zaufałam, a ktoś to teraz wykorzystuje przeciwko mnie.
aga

Wróć do LOKALE, MIESZKANIA

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość